Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor Hipernet 21 még...

Telenor Hipernet 21 még mindig olyan rossz, mint régen?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyi szokott lenni a sebessége és a ping száma?

2012. júl. 2. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem 12 megabittel tölt le és 6 megabittel tölt fel most de ez változó, van hogy gyorsabb(egy kicsivel) vagy lassabb de átlagban mindig ennyi. A ping az 34s de olyan is van hogy 30 alá lemegy, 40 fölé szinte sohase megy csak ha nincs DC-HSPA+ vagy sima HSPA+ lefedettség
2012. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy megy egyáltalán nem rossz. Sokan szidják hogy csak idegeskedni fogunk miatta de nem.A torrentett is szoktam keményen nyomni rajta de csak éjszaka. Pl az előző hónapba 81GB-ot torrenteztem el az éjszakai 100-ból a nappali 10GB-ból meg 6,9GB-ot használtunk el. Nekem bőven elég ennyi
2012. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor lehet vele multizni? (PS3-on)
2012. júl. 2. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ez attól függ hogy milyen a lefedettség nálad. 3G/HSDPA-nál már eléggé felugrik a ping 50-60s-re is . Csak DC-HSPA+ -nál ér el valami jobb eredményt a ping.
2012. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt HSDPA van. Úgy olvastam, hogy itt elvileg van hipernet lefedettség. Akkor jónak lennie?
2012. júl. 2. 11:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Most is mobilinternetem (Telenor Flexi) és az működik.
2012. júl. 2. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az jó akkor a hipernet is jó lesz
2012. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!
2012. júl. 2. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!