Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ujratelepités után hol tudom...

Ujratelepités után hol tudom visszaállitani hogy a laptop ujra fogja a wi-fi jelet?

Figyelt kérdés
Win7 van a laptopon,egy dell laptopról van szó...mióta ujratelepitettem ugyebár az is eltünt róla.. :8 hol tudom ujra beállitani mert van routerem is hozzá
2012. júl. 20. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ember, minek telepítesz újra, ha azt sem tudod, mi fán teremnek a driverek, és eszedbe sem jut feltenned őket, vagy frissítened a gyártó oldaláról, ha gond van velük?
2012. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőre a chipset, utána a többi...ugyebár...
2012. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért kell lehülyézni az embert mert valamit nem tud és megkérdez?? Kedves ELSŐ!! Ha túl intelligensnek érzed magad ehhez az oldalhoz akkor ne lépj be többet jó? Nem azt kértem hogy oltsatok le csupán csak föltettem egy kérdést...egyébként egy 27 éves 2 gyerekes anyuka vagyok...magam csinálok mindent mert nincs segítségem!! De köszönöm a lekezelő választ!!!
2012. júl. 21. 07:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Drivereket sikerült megtalálnod az adott linken? Milyen a dell géped?
2012. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Irtam privit,nehogy a többiek még nagyobb hülyének nézzenek....
2012. júl. 21. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt>>> Chose from a list off all dell product gomb/continue---laptops---Inspiron...itt nem láttam ilyen laptopot.

2012. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem bírom kegérteni, kedves anyuka, hogy mielőtt nekiállsz valaminek, amiről nem tudsz mindent, miért nem nézel utána???
2012. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!