Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Adsense reklámok hogy...

Google Adsense reklámok hogy működnek?

Figyelt kérdés

Engem az érdekel, hogy pl blogspotra vagy más ingyenes weboldalra is feltehetem? Hogyan kell utána adózni (magán személy vagyok nem vállalkozó)? Egyáltalán hogy működik?

Ha valaki használja tudna segíteni?


2012. szept. 13. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes oldalra is felteheted, amíg nem sérted az Adsense szabályzatot. Fizetni csekken fognak, azt a bankban tudod beváltani. Magánszemélyként az adóbevallásodban kell feltüntetni jövedelemként, de évi 100ezer forintig nem kötelező.
2012. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Golan Trevize ***** válasza:

Átutalással is fizetnek, magyar számlára is.

Ingyenes weboldalon meg kell nézni az adott szolgáltató szabályzatát, hogy tehetsz-e ki reklámokat, és mennyit.

2012. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Néztem hogy 100dollár bevétel után fizetnek. Mondjuk évi 100-200dllárnál még nem kell bevallanom csak ha a fölött kapnék.

2012. szept. 13. 11:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok ilyen ingyenes weboldalakat ajánlani?
2012. szept. 13. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
etarget.hu pl
2012. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!