Kezdőoldal » Utazás » Európa » Manchesterbe szeretnék munkát...

Manchesterbe szeretnék munkát kereseni, van angol nyelv tudásom,200 forintom van összesen, elindulásnak, ha van valakinek tapasztalata arra felé kérem írjon hogy milyen gyorsan lehet szállást és munkát találni? Itthon nincs semmi lehetöség.

Figyelt kérdés
Mennyire jó hely Manchester?

2012. ápr. 13. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
200 Forintod van? Avval nem jutsz ki! Egyébként pedig ha jó az angolod és nem vagy válogatós munka terén, akkor 1,5 - 2 hét alatt lehet munkát találni. Indulásnak kell legalább 400.000 Ft.
2012. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom 200.000 forint akar az lenni.Ez most 550 fontnak felel meg.

Manchesther hatalmas város.A szállás árai akárcsak Londonban.Egy szobáért elkérnek 80-100 fontot is 1 hétre.Ha a legkevesebb összeggel is számolsz az kezdésnek 1 hét bérleti díj és 2 hét deposit 240 font.

Ha jól tudsz angolul akkor szoba bérléssel nem lesz gondod.Minden második sarkon van ingatlan ügynöki iroda ahol szobákat adnak ki.Munkát most nem találsz gyorsan,még akkor sem ha jól tudsz angolul.Az szerencse kérdés.Én még jó angollal is számolnék 2-3 hetet munkakereséssel.Ennyit te is nyugodtan bele kalkulálhatsz.

Hogy mennyire jó Manchester? Nos én csak pár hónapig éltem ott(elköltöztünk kisebb városba) mert mi nem találtunk akkor melót,és elég "gyár város jellege van) A közbiztonság nagyon rossz.Egy kicsit Miskolcra emlékeztet a sok régi gyárépületekkel.Zsúfolt város.(de van villamos.Szinte sehol nincs,de ott van..:))

2012. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen,elírtam:) 200 ezer forintot értettem.Egyébként van esély ennyi pénzzel és némi nyelvtudással munkát találni Manchesterbe?Azt olvastam róla hogy nagyon fejlett város és jobb több szempontból is mint London,és több munka lehetöség van ott,csak még azt nem tudom hogy kezdjek hozzá,elöszöris szállás kéne találjak aztán megkeresem a helyi jobcentert.

Akinek van tapasztalata vagy jó tanácsa kérem írjon.

2012. ápr. 13. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogsz talalni allast ne aggodj.Aki akar talal munkat,ha nem vagy valogatos. Az ismerosom is a 4. napon kierkezese utan dolgozott.Nem csak a jobcentre van,vannak agencyk akik ingyen kozvetitenek ki teged,plusz szemlyesen "hazalhatsz" oneletrajzzal a kezedben.Sok sikert,biztosan sikerulni fog,ha akarod!!!
2012. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ildinyo77 válasza:
Igazuk van a felettem iroknak.En 540 fonttal jottem ki a fiammal,egy het mulva mar dolgoztam is.Egy agency kozvetitett melozni egy gyarba,szalagmelora.Az 540 fontbol,amit kihoztam kettonkre,meg 300 meg is maradt az elso fizetesig:)
2012. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat,és fontos az NI szám vagy anélkül is lehet kezdeni dolgozni?Egyébként most hezitálok,mert úgy tünik hogy felvesznek itthon egy céghez minimálbérért úgyhogy egyenlöre még csak gyüjtöm az infókat.Lehet hogy ez kevesebbet fog fizetni de helyben vagyok,majd még meglátom:)
2012. ápr. 13. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
NI szám nélkül nem dolgozhatsz, de a legtöbb cég elfogadja azt is, ha csak folyamatban van az intézése, tehát megkaptam már levélben a referencia számot!
2012. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!