Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új vagyok a wadja.com-on, és...

Új vagyok a wadja.com-on, és sok mindent nem értek. A lenti "problémáimra", kérdéseimre, mi a megoldás, ill. a válasz?

Figyelt kérdés

1. dolog: sms-t szeretnék küldeni, de amikor rákattintok, h send, ez jön ki: This user\\\'s message account is set to private.

2. dolog: ha valaki kap tőlem sms-t, a wadja.com-os felhasználónevemet látja, nem a tel. számomat.

3. dolog: nem tudom, hogy hol kell megnézni, hogy kinek milyen sms-t küldtem.

4. dolog: nem akarom, h a neten bárki(beleértve a barátokat is) lássa, hogy kinek milyen sms-t, v e-mailt írtam.

5. dolog: ha regisztrálni szeretnék új címmel (mert nekem nem elég a napi 3 sms), akkor mindenből új adatot kell megadni? Vagyis másik e-mail cím, tel. szám, meg ilyenek..?


Bocsánat, hogy ilyen hosszű lett.(és a kérdést is furcsán tettem fel-azért is bocsánat-de biztos értitek =) )

Remélem, hogy tudtok segíteni.


További szép napot.


2009. aug. 8. 15:55
 1/3 A kérdező kommentje:

Légyszi válaszoljatok!!!


Ha csak az egyikre tudod a választ, nem baj, írd le azt, azzal is segítesz.

2009. aug. 8. 20:00
 2/3 anonim ***** válasza:

2.-ra: nemt tudsz mit csinálni, max a telószámoddal regisztrálsz. mármint a számod a nickneved

5.-re: sztem új email kell hozzá. Két perc míg megcsinálod.

4.-re: nem látják

2009. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
4. dolog: de látják, a főoldin ott van kiírva, de az hamar lemegy, mert hamar lemegy az oldiról.. érted?? :D
2009. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!