Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most vettem egy 102cm-es...

Most vettem egy 102cm-es Smart TV-t, de a Youtube videók sokszor lefagynak ha elindítom őket. Egy nagyobb internetcsomag megoldás lenne a problémára?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hány Mbites a neted. Küldj egy speedtest.net képet.
2012. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2012. dec. 9. 12:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a sebességgel lefagyás nélkül és akadozás nélkül kéne mennie a YouTube videóknak. Csak a tévén akadozik vagy a gépen is?
2012. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
néha gépen is, de ezt az internetet 2 másik gép is használja, úgy se lenne túl kevés?
2012. dec. 9. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha 2 gép is aktívan használja a netet + plusz még a tévén HD-s YouTube videót is akarsz nézni akkor nincs kizárva az akadozás. Úgy próbálj meg rajta videót nézni hogy a másik két gép ki van kapcsolva.
2012. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyobb internet csomaggal a két másik gép is mehetne a tv-s gépezés mellett?
2012. dec. 9. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem csak ettől függ. Ha váltasz nagyobb csomagra és mind a két gépen tolod a torrentett akkor ugyan úgy akadozni fog. Ha mindegyik gép ki van kapcsolva és csak a TV van a hálózatin akkor is akadozik? ( Az kérdem mégegyszer mert az előbb nem válaszoltál erre).
2012. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, akkor nem
2012. dec. 9. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor váltsál nagyobb csomagra. De ha a másik gépen torrentezik valaki akkor érdemes a torrent kliensbe lejjebb fenni a le és feltöltési sebességet hogy a tévének maradjon elég sávszél.
2012. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gutyina Péter válasza:
Sziasztok! A problémám ugyan ez. 30/5-ös netem van, megy is annyival, a 6100-as tv-n mégis akadozik a youtube. A legbosszantóbb, amikor a kép megy, a hang kimarad pár másodpercre, aztán meg utoléri a képet és szól tovább. Túl vagyok már 1-2 tv szoftver frissítésen, sőt, már a youtube is frissült 2x, a probléma megmaradt. Nem biztos, hogy a neted a gyengusz.
2013. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!