Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van esély rá hogy megtaláljam...

Van esély rá hogy megtaláljam még egyszer chatrouletten?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy csajjal, nagyon jól elbeszélgettünk, de elbúcsúztunk úgy hogy nem cseréltünk semmilyen adatot. A nevét tudom, meg a képről bármikor felismerném, de hogy tudnám megtalálni még egyszer? Nem igazán tudom hogy mikor szokott fent lenni, de ha csak magyarokra keresnék folyamatosan akkor van esélyem? Vagy valami más módszer?

2012. dec. 16. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Keres rá Facebookon.
2012. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
teljes nevet nem tudok, csak egy a keresztnevét és azt hogy mikor született, de a napot sajnos nem tudom. így viszont elég sok találatot dobna ki a facebook... :(
2012. dec. 16. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

chatroulette-nek ugye ez a lényeg, hogy teljesen ismeretlenül beszélgess másokkal.


Ha a beszélgetés során nem adtatok elérhetőséget akkor nagyon kicsi rá az esély, hogy újra megtalálod.


De! Jön a karácsony, a csodák napja, kívánd azt, hogy megtalálod, hátha működik.

2012. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 huskyloverapach válasza:
Facen még minsig gan esély. Ki posztolod hogy xy nevű lányt keresel igy es igy néz ki és linkejjej be neked ha ismerik es ezt teljesen nyilvanosrarakod a nemtom 400 ismerosod kozul 1 csak ismeri es csak segit
2015. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!