Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen Rendeltem Kabátot de a...

Ebayen Rendeltem Kabátot de a kínai nem akar nekem adni nyomkövető kódot pedig 3000ft fizetem érte ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Ennék picit bonyolultabb a dolog mert vásárlás előtt megkérdeztem szállít Magyarországra és azt montdta igen láttom másnap ki van írva minden termékére nem szállít Magyarországra.Írtam neki e-mailt hogy adja vissza a pénzem ha nem szállít Magyarországra. Erre ki jelőli a megvásárolt kabáton hogy el küldte de szállítási, nyomkövető kodott nem adott meg pedig 3000ft fizetem ki a szállításért ilyen összegnél jár nekem a kód vagy mégsem?

2012. dec. 20. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz az "tracking number". Ez független attól, hogy mennyit fizettél a szállításért. Sokkal inkább attól függ, hogy ki szállít.


Mondok két példát: én is rendeltem már pl Hong Kongból és ott egy kutyaközönséges postán ( gondolom valami olyasmi mint nálunk a Magyar Posta) adták fel, viszonylag olcsón.


Az általuk adott szállítási szám csak addig volt jó amíg a cucc elhagyta Hong Kong területét. Arra már nem volt jó, hogy az országok közötti szállítási részt is ellenőrizzem.


Ellenben amikor egy nemzetközi szállítmányozó cég által lett postázva adva, akkor egészen a feladástól az átvétlig tudtam nyomonkövetni a csomag útját.

2012. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ez független attól, hogy mennyit fizettél a szállításért." Ez kissé pontatlan tőlem. Annyit pontosítanák, hogy adott posta/szállítmányozó cég szolgáltatásától függ. ( Tehát önmagában egy drágább szállítás nem biztos hogy biztosíték a nyomonkövetésre )
2012. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha rendeltem valamit, hogy jutok hozzá a nyomkövető "kódhoz"?
2013. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!