Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most komolyan nem lehet egy...

Most komolyan nem lehet egy régebbi konfigon normálisan youtube videót nézni?

Figyelt kérdés
Összeraktam egy régebbi konfigot, gondoltam csinálok valami értelmeset a régi kacatokból. Intel Celeron 2,5GHz (s478), geforce fx 5500, 2GB SD Ram... Egy bajom van, hogy a youtube videók szaggatnak. Driverek rendben. Mindehol csak azt olvasom, hogy esetleg a processzor kevés hozzá vagy a videókártya. De most kérdezem én: ilyen rohadt szarul van megoldva ez az egész?? Örülnék ha valaki tudna segíteni mert kezdek ideges lenni..
2012. dec. 25. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha integrált videokkártyád van és celeron 2,5 nem kizárt hogy a full hd t nem játsza le legalábbis nekem se ment 2,2 celeronnal ,és ott még video kártyám is külön volt.

Inkább úgy mondanám hogy 12Mbit/s feletti videók akadoztak mert direkt nézegettem ,én is tiszta pipa voltam hogy mi a szarért nem megy. A jutubnál lehet még más gond is mert az nem hiszem hogy 6M nál gyorsabb ,azok mind flash videók .

2012. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem integrált, és az a baj, hogy nem a full hd szaggat rajta, hanem a 360p is..

ÉS ez az idegesítő, hogy ha nincs egy "korszerű" géped, már videót se tudsz nézni..

2012. dec. 25. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

ááááááááá az nem azért van, az nem szaggathat . Ott neked vagy régi a ramod vagy az alaplapod és van rajta egy rejtett hiba,.


Vírusügyileg kivan pucolva? milyen op van rajta?

2012. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vírusügyileg tuti rendben van, mert frissen telepítettem rá az xp-t :) Milyen rejtett hibákra gondolsz például?
2012. dec. 26. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

xp t ? Már rosszul hangzik de a nagyobb baj hogy az alaplapokon lehetnek olyan elöregedett alkatrészek főleg ha valami olcsóbb vagy nagyon régi lap amivel te nem tudsz mit kezdeni ,esetleg szervízben kitudják keresni a hibát de az megint pénz+idő.

Milyen régi?

Nekem is volt egy ilyen gépem 4 évig ami a végén amikor betört az intertnet kora és szerettem volna vele netezni ,annyiszor halt meg ahányszor bedugtam a lan kábelt. Olyan 5 ujratelepítés után meguntam és vettem 100ért egy laptopot, az asztali gép alaplapja meg a kukában figyel.Vagy havernak olyat csinált hogy a processzor foglalatában kiégett egy csomó láb.

Ha tényleg nincs rajta vírus akkor meg kell gondolni hogy ér e annyit hogy vergődj vele.

2012. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát pénzt azért nem akarok rákölteni :)

egy oka van, hogy ki akarok hozni belőle valamit, az hogy van egy ismerősöm akinek van két gyereke és nem igazán telik nekik rá, hogy számítógépet vegyenek és nekik akarom adni :)

2012. dec. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!