Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Foglalt a port a rendszer által?

Nanemtudom kérdése:

Foglalt a port a rendszer által?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is Boldog Új Évet mindenkinek!

ÉS a kérdés: Az a problémám hogy egy programnak szüksége lenne a 80-as portra - , nem lehet átírni hogy másik portra legyen szüksége! - és utánanéztem a portnak, melyik PID-s program használja, megnéztem a feladat nevét hát csak úgy néztem:

[link]


Taskkillerezni nem próbáltam ugyanis a rendszer az. Miért van ez így? Régen nem volt ilyen problémám! Minden rendben volt, kivéve a Skypet, de azt átírtam és kész is lett, de most :S


Segítségeket előre is köszönöm!


2012. dec. 31. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
IIS v. Apache nincs beállítva? Miért neked a 80-as port?
2012. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy programnak kell ugyanis így lehet elérni a konfigurációit, hogy beütöm a címet és kiadja a beállításokat, csak így nem lehet mert nem indul el a port jelenlegi használata miatt :S
2012. dec. 31. 11:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm most nézem, hogy lehet hogy az appache foglalja a portot? Most hogy így irtad utána néztem, és az is azon működik.
2012. dec. 31. 11:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem még sem az foglalja, gugliban azt találtam hogy írjam be hogy http://localhost/ és nézzem meg mit hoz be és az IIS-t hozta be! Hogy tudnám ezt eltávolítani? Nem tudom miez, leszeretném törölni ez!
2012. dec. 31. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Szolgáltatások között le tudod állítani. A kikapcsolását nem javaslom. Ha valami elindította annak oka van és az használja is.

Melyik az a progit, amit nem lehet úgy konfigurálni, hogy ne a 80-as portot használja?

2012. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!