Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Invitel után melyik szolgál...

Az Invitel után melyik szolgáltató adja a leggyorsabb netet Magyarországon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Invitel után? Miért, az invitel mióta adja a leggyorsabbat.

Ha jól tudom csak a telecom és a digi épített ki magyarország területén optikai hálózatot és gerincvonalat. Az invitel egy p.csafüst.

2013. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Emberek ***** válasza:
itt nincs olyan, hogy melyik a leggyorsabb, mert nincs értelme.. illetve van, mert konkurencia van, de ez most mellékes. minden szolgáltatónál megvan a legnagyobb csomag, ami x/y mbit per szekundum le/feltöltési sebességel bír
2013. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2013. jan. 5. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:
ezeket az invitel az antenna hungária kft-től bérli.
2013. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont az Invitelnek van Magyarországon a legnagyobb optikai gerinchálózata de nem baj...
2013. jan. 5. 20:50
 6/12 A kérdező kommentje:
A zölddel jelölt megyékben nem.
2013. jan. 5. 20:51
 7/12 A kérdező kommentje:
De mindegy, nem hiszem hogy bármely más szolgáltató ad 150/60-as netet lakossági ügyfeleknek csak az a baj hogy az Invitel nagyon drága. Azért kérdeztem hogy az Invitel után melyik szolgáltató adja a leggyorsabb netet.
2013. jan. 5. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:

150? Oda van írva, hogy 60 a garantált. Ami kevesebb, mint a fele.

És már bocs, de a földi analóg sugárzás megszüntetése, ami miatt a mindig tv is felvirágzott pont azt eredményezte, hogy fénnyel kell mostmár kommunikálni majdnem mindennek.

Ergó a TV közvetítésekkel foglalkozó cégeknek, ergó kétlem, hogy az invitelnek nagyobb a hálózata, mint az antenna hungáriának.


MIVEL ŐK MAGYARORSZÁG TELJES RÁDIÓ ÉS TV SUGÁRZÁS KÖZPONTJA!

Minden adáslebonyolító központból az antenna hungária veszi át a kész adás élő jelét, amit aztán szétszór az egyes szolgáltatóknak földi mnikrón, fénykábelen, illetve műholdon. Ja persze gondolom az invitel kábelét használják, tutira.

2013. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az Antenna Hungária nem internetszolgáltató én meg úgy gondoltam hogy az internet szolgáltatók közül az Invitelnek van a legnagyobb gerinchálózata mivel a Telekom Csongrád és Békés megyébe még el sem húzta a gerinchálózatot nem hogy helyit épített volna ki. És ha már ennyire foglalkozunk a garantált sebességgel akkor nézd meg a mindenki kedven szolgáltatójánál ( Digi ) mekkora a garantált sebesség... Optikai hálózatnál nem kell sokat foglalkozni a garantált sebességgel mert ott tudják teljesíteni.
2013. jan. 5. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az Antenna Hungária nem internetszolgáltató" Érdekes nekem az antenna hungáriától van netem. Biztos valamiféle tévedés lehet a hátterében.

ipwhois alapján:



role: Antenna Hungaria Corp

address: www.ahrt.hu

address: H-1119 Budapest

address: Petzval Jozsef str. 31-33

address: HUNGARY

remarks: Network Operations

phone: +36 1 464-2266

admin-c: LC41-RIPE

tech-c: LC41-RIPE

admin-c: TT242-RIPE

tech-c: TT242-RIPE

nic-hdl: AHC1-RIPE

mnt-by: AHRT-MNT

source: RIPE # Filtered


route: 212.92.0.0/19

descr: Antenna Hungaria

descr: Hungarian Radiocommunications Corporation

origin: AS8990

mnt-by: AHRT-MNT

source: RIPE # Filtered

2013. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!