Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebook profiloma...

Feltörték a facebook profilomat. Melyik helyszínt tiltsam le?

Figyelt kérdés

Történtek furcsa dolgok a profilomon: Lájkoltak valamit és a kedvencembe került, anélkül, hogy én lájkoltam volna. Valamint egy személy a chat-ra került, anélkül, hogy az ismerősöm lenne.


Ma néztem a facebook-on:

Aktív bejelentkezések: Jelenlegi bejelentkezés : Helyszín: Budapest (becslés)

Utolsó hozzáférés: Helyszín: Kecskemét (becslés)

Én Hajdú-Biharban lakom.


Melyik helyszínt tiltsam le, amikor (ha a becslést nézzük) Kecskemét közelebb van, mint Budapest.

Attól függ, hol lakik az a személy.


És egy teszt kitöltése miatt folyamatosan jön a spam levél az e-mail-ra attól a személytől.



2013. febr. 9. 13:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Azóta jelszót váltottam, biztonsági kérdéssel együtt.
2013. febr. 9. 13:57
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. febr. 9. 18:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Sőt, más IP címmel van bejelentkezve!
2013. febr. 9. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a többi bejelentkezés is te vagy, csak rossz helyszínt határozott meg az ip alapján. Én pl. Kecskemét mellett lakom (így találtam a kérdésre), sokszor Kecskemétet ír, néha Budapestet, most éppen Szolnokot. Ezek azért lehetnek, mert dinamikus ip-t kapunk a szolgáltatótól és lehet előttünk egy másik városban lakó ember használta azt a címet csak valami adatbázisban ez még nem frissült mikor mi megkaptuk. Biztos ami biztos az összes bejelentkezést szakítsd meg a jelenlegin kívül. A lájkolásra, chat-re sajnos nincs magyarázatom, esetleg más hozzáférhetett a gépedhez.
2013. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem fix IP címem van.
2013. febr. 11. 02:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szervert üzemeltetsz vagy mi? Csak szerverek szoktak fix IP-t kérni
2013. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!