Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel fog kerülni Merengőre a...

Fel fog kerülni Merengőre a történetem?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam régebben 2 történettel,de egyik sem került fel. Annál a kettőnél,már 1 óra múlva jött az értesítő e-mail,hogy nem került fel a sztorim.

Most próbálkoztam ismét egy sztorival. Tegnap küldtem el a Merengőn.

Már egy napja nem jött semmilyen e-mail a Merengőtől. Lehet,hogy azért nem, mert elfogadták,és már csak akkor küldenek e-mailt,ha nyilvánosan is felrakták?

/hozzáteszem,hogy a történet szerkesztésénél van egy megtekintés,s mivel az én megtekintéseimet,ha jól tudom,nem számolja,akkor szerintem az egyik admin nézte meg,még tegnap/



2013. ápr. 3. 11:56
 1/2 hunbula válasza:
Előfordul, hogy sokat kell várni, mert elfoglaltak az adminok. Amit tenni tudsz annak érdekében, hogy biztos felkerüljenek a történeteid, az az, hogy keresel egy bétát. Erre a Merifórumon van is topik. Ő majd kijavítja a történeteidet neked. :)
2013. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fölösleges számolnod a napokat, amiket a történeted a listában tölt és számolni a megtekintéseket, aztán ezek alapján következtetni arra, hogy felkerül-e vajon. Tudomásom szerint az adminok más-más kategóriákban érdekeltek, tehát nem moderálnak minden fandomból. Ennek az az oka, hogy egyszerűen nem ismerősek ők sem minden téren, így azt nézik meg, ami hozzájuk a leginkább testhezálló (hála égnek ezért!). Várni kell, amíg odajut a megfelelő admin, aki szintén csak egy ember, van valódi élete ugyanúgy, mint az íróknak is.


De az előttem szóló szépen mondta, fogadd meg, amit az elutasítóban írtak neked, keress egy bétát. Nem fölösleges macera, még a profik is bétával dolgoznak a Merengőn, nem véletlenül. :)

2013. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!