Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube és ilyen videó megoszt...

Youtube és ilyen videó megosztók ugyebár rtsp-n keresztül mennek. Olyan netem van hogy az rtsp adatforgalom nem számítt bele az 500mb forgalomba, így max sebességgel megy. Ha youtubera feltöltök akkor korlátlanul? (mobilnet)

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 22:42
 1/3 uno20001 ***** válasza:
És ezt honnan veszed, hogy rtsp-n megy? Ha feltöltesz, az nyilván nem rtsp, így beleszámít az 500 megabyte adatforgalomba. Vagyis, ha éléred az 500 megabyteot, akkor letiltják, vagy korlátozzák a mobilinternetedet.
2013. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Onnan tudom mert telefonon is felhozza a fület youtube-n hogy biztos elindíttom-e és rtsp vel kezdődik a cím amit bedob, + a szerződésbe is írták hogy rtsp-n keresztül korlátlan sebesség van.

32kbps le lettem korlátozva, de pl indán és jutubon is HD be néztem videót...


És ha youtube-ra live streamelek?

2013. máj. 6. 23:33
 3/3 uno20001 ***** válasza:
Szerintem, ha live streamelsz, akkor az nem rtsp-n megy vagyis lassítva lesz (élvezhetetlenül). De miért nem próbálod ki?
2013. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!