Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon letiltok vkit...

Ha Facebookon letiltok vkit mert nem akarom hogy lásson, akkor amiket én írok mondjuk egy másik közös ismerős pl képéhez kommentet azt sem fogja látni?

Figyelt kérdés
és ha így van akkor lehet hogy egy értelmetlen beszélgetés részletet fog olvasni? teljesen el tudom tüntetni magam?
2013. júl. 29. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha letiltottad, akkor elvileg csak veled nem tud kommunikálni, azaz 1 másik ember alá írt commentet láthatja.
2013. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akit letiltok annak olyan mintha töröltem volna magam?
2013. júl. 29. 12:57
 3/5 A kérdező kommentje:
de elvileg meg sem találja az adatlapomat, ezért kérdeztem
2013. júl. 29. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A tiltás azzal jár együtt, hogy sem a letiltott fél, sem pedig a letiltó nem fog a másikról semmit se látni és hallani.


Ha közös ismerősnek lájkolod a képét, vagy hozzászólsz nem fogja látni a lájkjaidat sem és a hozzászólásaidat sem.


Olyan lesz neki, mintha törölted volna magad a facebookról.

2021. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor láthatjátok egymás lájkjait és hozzászólásait a közös ismerősök képein, ha csak az egyik fél a másikat csak üzenetben tiltotta le, de ha facebook tiltólistára került az illető azaz tövestül lett letiltva, akkor semelyik fél sem fog a másikról látni és hallani semmit soha.
2021. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!