Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aukciós oldalon ha az eladó...

Aukciós oldalon ha az eladó nem reagál semmi megkeresésre, van értelme feljelenteni?

Figyelt kérdés
Piszok olcsón jutottam hozzá az általa hirdetett termékhez,és ő ott a termékoldalon folytatott levelezésben kifejtette,hogy csak!!! fix áron adja oda.De licitálni is lehetett,így potom pénzért megnyertem.Mailekre nem reagál.Mi van ilyenkor?Semmi?Az oldal üzemeltetője lerendezte azzal,hogy jelentsem fel....
2011. márc. 22. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az oldal üzemeltetőjét viszonylag értem, igazából jogos panaszod alapján törölni tudja.

Az aukción a részvétel és a tranzakciók adás-vételnek minősülnek.

A Te kezedben van a bizonyíték, hogy a maileket megírtad, a károsult is Te vagy, Te lennél a vevő, Téged ért a tranzakció során kár, ezért Te tehetsz feljelentést. Ezért vonhatja ki magát az oldal üzemeltetője.

2011. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben Magyarországon szinte SOHA nem fogod visszakapni a pénzed, sőt az is valószínű hogy egyáltalán nem is fognak foglalkozni a feljelentéseddel, mivel gondolom nem nagy értékről van szó. Esetleg keress olyan embereket akiket veled együtt átvágott és tegyetek csoportos feljelentést.
2011. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!