Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért van az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért van az, hogyha megtetszik egy lány, akkor megnézitek fent van-e egy közösségi oldalon (pl. facebook), bejelölitek ismerősnek, de az utcán nem meritek megszólítani sem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora baromság ez mér jelölném be csak azért mert tetszik és még nem is ismerem?
2011. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megkeresem de ja minek jelölném be?..
2011. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én speciel csak olyan embereket jelölök akikkel már többször is beszélgettem, ha nem is hosszan de legalább néhány percet. De van olyan aki kb. már azért bejelöl mert egy városban lakunk, vagy egy fősulira járunk...

Amúgy meg az a legszánalmasabb mikor bejelöl facebookon de az utcán meg köszönni se tud, így én is összetudok szedni több száz/ezer ismerőst..

2011. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi gond hogy megtetszik valaki és bejelöli facebookon. De akkor utána írjon rá cseten beszélgessenek hívja el randizni találkozzanak személyesen mert az ugye sosem árt és később lehet belőle akármi. De én még ilyennel nem találkoztam hogy csak bejelölt azt szevasz. Ha valaki tetszik minimum írok neki :D
2011. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó komment írójának igaza van...csak az a baj, hogy nem minden fiú meri meghívni csetre.
2011. jún. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!