Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác, de véletlenü...

Egytizenhétéveslány kérdése:

Tetszik egy srác, de véletlenül pár percen belül többször is ismerősnek jelöltem, aztán kijelöltem, aztán újra be. és most azt írta a facebook, hogy nem jelölhetem be még egyszer, mert az a szabályokba ütközik, és zaklatásnak minősül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

és a facebook azt írta, ha úgy látom, tévedésből történt a dolog, akkor jelezzem. És kiadott egy linket, ahol több kérdést is feltett. De nem tartom olyan biztosnak, hogy válaszolni fognak rá, bár még nem küldtem el. Mit csináljak? Esetleg pár nap múlva már engedélyezni fogja?

Ezt írta a facebook:


Blocked from Adding Content You are trying to post content on Facebook that was marked as abusive. Please fill out this form if you think this content was blocked in error.


Mit próbáltál meg elhelyezni?


If you were blocked while trying to share a link, copy and paste the entire URL here:


Please explain why you think this was an error:


Thanks for taking the time to submit a report. While we don't reply to every report, we may contact you for more details as we investigate.


és alul ott van az "elküldöm" gomb.



2013. aug. 12. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egyszerre többször is ismerősnek jelölni?Beragadt a bal egér gomb?
2013. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mond neki hogy jelöljön be ő
2013. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert bejelöltem, de túl korán jelöltem be, mert "hivatalosan" nem tudtam még a nevét akkor... és később akartam bejelölni, mikor már "igazából" megtudtam a nevét...
2013. aug. 12. 21:37
 4/13 anonim válasza:
Keress másik srácot, így hogy facebookon nem lehettek ismerősök nincs értelme közös jövőről ábrándozni.
2013. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

NE halgass azz utolsóra mer egy bunkóóó!!!!

Irj üzenetet a hapsinak, vagy bökd meg s felvesz :D

2013. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószinűleg holnap vagy késöbb bejelölheted megint.
2013. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

#3

MIVAN??

2013. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48 óra múlva próbálkozz, akkor engedni fogja.
2013. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

#5 ös válaszoló: [link]

csak irigylem a kérdezőt a problémái miatt

2013. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De azért gondolj bele, ha a srácnak úgy van beállítva a face, hogy értesítést kér e-mailben a bejelölésekről, akkor annyi e-mailt kapott, ahányszor bejelölted (ott van a neved is benne). Mikor visszavontad, arról nem megy e-mail.

Jól fog kinézni egymás után a sok üzenet....:)

2013. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!