Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Észrevettétek hogy vannak...

Észrevettétek hogy vannak akik ezen az oldalon a válasz megadása helyett beszólogatni jár ide, és gyakran elkezd durvulni a szócsata? Ilyenkor senki nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Engem pl nemrég kúrv@ anyád-oztak le,pedig sztem nem volt oka rá.Aztán belebonyolódtunk,de amondó vok:okos enged szamár szenved..Csak ha úgy nézed,ez az oldal nem erről szól!Valaki csinálhatna ezek ellen valamit...:S
2009. nov. 9. 15:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igazad van,nem is érdekel már!:D
2009. nov. 20. 09:02
 22/23 anonim ***** válasza:

Türelmesen és figyelmesen végigolvastam az általam igentisztelt válaszolók véleményét.Az enyémből csak egy, de talán kettő kér itt helyet.

1. "...miért itt..."? Mert a kérdező - mint irja, főleg itt jár.Egyébként - szinte bármelyik kategóriában ugyanez a helyzet.Tapasztalatom - úgy általában - nem egy "válaszoló" csak azért lépteti be magát, hogy minden alapot nélkülözően trágárságokat hintsen úgy a kérdezőre, vint a jószándékú válaszolóra.Idézni számtalant tudnék, vagy linkelni is.Nem teszem. Aki belenéz az oldalakba az tapasztalhatja.

2.Engem az bosszant, amikor a válaszolónak szinte halvány f...ja sincs a kérdéshez, de ugy tesz, mintha értene hozzá. " ...hát izé, meg lehet hogy, én ugy gondolom, de azérz nem biztos ..." meg ilyen és ehhez hasonló véleményeket tartalmazó a hozzászólása.Amivel nem egy esetben még félre is vezetik a kezdő kérdezőt.Ez utóbbiakhoz tartozok én is , nos innen a tapasztalat.

Befejeztem: pont hu!

2009. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Figyu én nem nézem le azokat akik hozzáteszik a válaszukhoz "de nem biztos" mert legalább tudni hogy a jó szándék bennük van.Viszont akik csak menőzni akarnak a beszólogatásaikkal (többnyire az "xD-k),hát az nagyon bosszantó tud lenni!Vannak tök ari modik itt,ezt tudom,mivel irtak már nekem,mikor ezt a kérdést feltettem,és bevallom ezt azért tették,mert az elején visszaszólogattam az ilyeneknek,nem is finoman,de tudod eljutottam odáig,hogy már nem is érdekel:S A kérdéseimre remélem a válaszokat ahelyett hogy ezen idegeskedjem.Na és persze amire tudok,én is szivesen válaszolgatok...
2009. nov. 20. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!