Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Észrevettétek hogy vannak...

Észrevettétek hogy vannak akik ezen az oldalon a válasz megadása helyett beszólogatni jár ide, és gyakran elkezd durvulni a szócsata? Ilyenkor senki nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Engem pl nemrég kúrv@ anyád-oztak le,pedig sztem nem volt oka rá.Aztán belebonyolódtunk,de amondó vok:okos enged szamár szenved..Csak ha úgy nézed,ez az oldal nem erről szól!Valaki csinálhatna ezek ellen valamit...:S
2009. nov. 9. 15:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy még mindig nem érted, és valószínűleg nem is fogod megérteni. Nem kötekedésből írtam le azt amit leírtam, de te annak vetted, és csak te-senki más. Még a kérdező se, ez elég érdekes nem?

De semmi baj, bepróbálkoztál, csak éppen nem sikerült...


Ja és még egy dolog, azt írtad az egyik mondatod végére hogy "befejeztem" , ezzel konkrétan azt mondtad hogy lezárod a vitát anélkül hogy én reagálhatnék a hozzászólásodra? Ez nem szép dolog...BEFEJEZTEM.

2009. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így állunk,akkor nem szép dolog,hogy nem viszonzod a "szép napot" kijelentésemet, csak tovább fújod a semmitmondó hülyeségedet.

Én legutóbb békülni próbáltam, de vannak az olyanok mint te, akik ezt fel se fogják, csak a kötekedés élteti.

Értem amit mondani akarsz, de nekem más a véleményem, és ezt fogadd el, cserébe én is elfogadom a tiédet.

KOMPROMISSZUM! Hallottál róla?

Tudom, hogy úgyse fejezed be, mert ha nem írsz, akkor te maradsz alul.

2009. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kompromisszum? Elfogadod a véleményem, elismered hogy tévedtél, de ugyanakkor azt írod le hogy én semmitmondó hülyeségeket szajkózok.


És azt állítod-hangsúlyozom hogy csak TE-hogy én kötekedek.


A kompromisszumnak meg ehhez semmi köze, egyszerűen csak NINCS igazad..

És nem vagy képes beismerni azt hogy tévedtél...

Az utolsó mondatod pedig a kisiskolások probléma megoldó készségére emlékeztet. Én ebből már nagyon rég kinőttem.

(21/F)


További szép napot, kedves ismeretlen barátom.

2009. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert számomra semmitmondó, de másoknak talán lehet értékes.Ezért elfogadom, a békülés miatt, bár én úgy érzem akkor is nekem van igazam.Te pedig ezt fogadd el.

Amúgy senki nem állítja azt, hogy nekem, vagy akár neked van igazad, mert úgy látom eddig egyikünknek se írtak, hogy hé,neked igazad van.Szóval döntetlen.

Az utolsó mondatommal pedig a tipikus magyar emberek gondolkodásmódját próbáltam vázolni, ami igaz is lett, mert sokan, ahogy te is írtad, ez a kisiskolások megoldó képessége,de még ha nem is vagy ezen a szinten, mégis válaszoltál.:)

És másodszor is, további szép napot, barátom.:)

26/F

2009. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Sajnálattal látom hogy most meg ti kezdtetek vitába..:( Elmondanám hogy mind2-őtöknek igaza van,nem ide kellett volna irnom,de ide irtam mivelhogy szinte csak ide szoktam..Viszont szerintem sincs eben semmi rossz,el lehet nézni az ilyet:)

Ja és amúgy lenézendő vagy nem,de gyakrabban szoktam kérdést feltenni mint megválaszolni,ugyanis kezdő netes vagyok.Amiben tudok én is segitek,még ha nincs is olyan sok tapasztalatom.Pontokat már sokat adtam-egyébként nektek is:D

Mellesleg ennek a kérdésemnek következménye is lett,ki is tiltotta egy kedves moderátor azt a ki beszólogatott!

2009. nov. 9. 18:34
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, volt egy kis vita, de sikerült kulturált módon megbeszélni, és ez a lényeg.
2009. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ennek örülök:)

Mindketten szimpik vagytok:)

2009. nov. 9. 22:30
 18/23 A kérdező kommentje:
Sajna már megint elkezdték.....:S :(
2009. nov. 19. 15:49
 19/23 anonim ***** válasza:
Igazad van! Kár h a kérdés kiírója nem moderálhatja a beérkezett válaszokat! Talán ez lenne rá a legjobb megoldás!
2009. nov. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
De sztem nem érdemes az ilyenekkel foglalkoznod,mert nem érdemes! Lehet h csak azt akarják h jobban figyeljenek rájuk! Szóval jobb a rosszindulatú egyéneket figyelmen kívül hagyni!
2009. nov. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!