Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ". , amit nem találsz meg a...

". , amit nem találsz meg a google-lel, az nem létezik. " És ha mégis?

Figyelt kérdés

Kicsit bugyuta kérdés, de hátha van egy jó ötltetek, vagy egy jó wallpaper oldal ötletetek. Pár éve találtam egy absztrakt képet, kék alapon arany körök voltak, gyönyörű kép, a körök ehhez hasonlóak: [link]


vagy ez: [link]


csak sokkal élesebb, kidolgozottabb volt. A kép eltűnt a gépemről, de nemrég elkezdtem újra keresni. Nagyobb háttérkép oldalakon próbáltam blue, blue-gold, gold circle, circle, stb szavakkal rákeresni, a google-ben is kerestem, vagy 600 oldalt átnéztem, és nincs meg. :( Tudom, hogy értelmetlen és reménytelen tovább keresni, de hátha sikerül alapon azért kiírtam a kérdést. köszi előre is a segítséget, ha valakinek van ötlete :)



2013. okt. 14. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

itt van FullHD-ben.


Goooooogle, 16 másodperc alatt....

2013. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
2013. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

1: Azért nem találsz meg rengeteg dolgot Google-vel, mert nem tudod használni.

2: Amit nem találsz meg Google-vel az még könnyedén létezhet.

3: Próbáld ki a Google Képek hasznos funkcióit.

G.

2013. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de valamit félreértettetek. Amit Fehersrac linkelt, az ugyanaz a kép, mint amit én példának linkeltem. Az a kép nekem is megvolt 16 mp alatt. Ehhez hasonló minta volt, csak arany körök voltak kék alapon. És természetesen a google képeknél kerestem először, méret, szín, feltöltési idő alapján, de sajnos semmi. Úgyhogy szerintem tudom használni a google-t, csak ezt az egy rohadt képet nem találom sehol
2013. okt. 15. 02:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te most arra gondolsz, hogy "elmagyarázol" egy képet, mi meg ebből kitaláljuk, hogy melyikre gondoltál???

Ugye nem gondolod komolyan?

2013. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Amint már írva vagyon, gondolatolvasni Google barátunk sem tud. Attól, hogy tudod használni a keresőt, még kereshetsz rossz kulcsszavakra, rossz mintára, stb.. Sokkal előnyösebb lenne a kép forrását megkeresni valahogy, esetedben elindulni az eltűnt kép után, kinyomozni, hogy hogy került a gépre.

G.

2013. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem azt kértem, hogy az én "magyarázatom" alapján keressétek meg a képet. Ötleteket kértem háttérkép oldalakra esetleg, vagy egy jó kulcsszóra a képek alapján. Esetleg van egy pont passzoló és ráillő kulcsszó ezekre a fura körökre. Ennyi volt a kérésem, de köszönöm a kedves válaszokat és a türelmet :)
2013. okt. 16. 01:50
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Absztrakt képre nehéz kulcsszót írni az "absztrakt"-on kívül...
2013. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt sincs?

2013. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm! nincs ezek között sajnos, de ezt a szót még próbáltam, így ezzel már elindulhatok nagyobb háttérkép oldalakon. ilyen válaszokra gondoltam :)
2013. okt. 16. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!