Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ismerős törlése, ez...

Facebook ismerős törlése, ez egy nem aktív profil?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ilyenkor ez mit jelent? Lenne egy ismerősöm, akit le szeretnék tiltani, de régebben, ha valaki tiltott valakit akkor nem látjuk egymást. De most ennyit ír ki, hogy ez egy nem aktív profil.


Mit csinálok rosszul? Vagy esetleg az ismerősöm már hamarabb tiltott engem?


Köszönöm szépen a segítséget!!!


2013. nov. 30. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

abbol, hogy 'ez nem egy aktiv profil', melyik szot nem erted...?


segitek: o maga deaktivalta a sajat fiokjat.

2013. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a szarkasztikus állítólag segítő válaszodat. Ahhoz képest, hogy ez az állítólagosan deaktivált ismerősöm még 5 órával ezelőtt is posztolt dolgokat, ezek után nem értem akkor a dolgot. De várj, nem is kell értenem. Mert hülye vagyok ezek szerint.
2013. nov. 30. 21:31
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Kipróbáltam olyan ismerősnél is, akivel épp akkor dumáltam és ugyanazt írta ki, hogy ez egy nem aktív profil. Szóval nálam is fennáll a hiba, senkit nem tudok tiltani.
2013. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam is fenn áll ez.. Tesómmal kipróbáltuk, h megpróbáljuk egymást letiltani, de nem sikerült. Ez a facebook balf#szsága.
2013. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!