Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem értek a routerekhez,...

Nem értek a routerekhez, szóval kérnék egy kis segítséget! Milyet érdemes választani?

Figyelt kérdés

Szempontok:

1. 4-5 ezer forint között legyen

2. Jelenleg egy laptop van, de lesz még egy, szóval olyan kéne, ami úgymond elbír kettőt is. Valamint nem gond ha telefonnal csatlakozok, vagy használnék Vibert, ilyesmi.


Nekem azt mondták, hogy TPlink félék jók. Tudomásom szerint ezek tényleg elég kelendőek.

Tényleg nem látom ezt ezeket a dolgokat, szóval úgy írjátok le, mint egy butának légyszi. :D



2014. febr. 12. 20:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy jön ez ide... leírtam már, hogy nem az volt a gond, hogy ÉN nem értek hozzá, mert az ÉN beállításaim is jók voltak már elsőre!

A gond a thome-nál volt, hogy a drága úriember nem volt képes helyesen lediktálni egy felhasználónevet úgy, hogy még vissza is kérdeztem: biztos nem kell a kötőjel?

Mire ő válaszolt, hogy biztos.. pedig kellett....

2014. febr. 18. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!