Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogy kell azt...

Cbaparizsi kérdése:

Facebook-on hogy kell azt beállítani, ha feltöltök egy fotót, ne jelenjen az ismerősök eseménytörténetében, mert zavar, hogy mindenki azonnal rákap, mint tyúk a takonyra (az idővonalról le tudom tiltani). Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

1.) Miért töltöd fel, ha nem akarod, hogy mások tetszikeljék, vagy hozzászóljanak?


2.) Ha nem akarod, hogy mások lássák a feltöltött képet, akkor 2 dolgot tehetsz:


1: Beállítod, hogy csak te láthasd.

2: Beállítod, hogy kik azok a személyek, akik láthatják


Ezeket úgy lehet, hogy miután betöltötte a képet alatta van egy kis fül, hogy "Közzététel nekik: "csak Én" (akkor csak te láthatod) "Egyéni" ( itta adhatod meg, hogy kik láthassák a posztot)


Ezt nem csak képpel bármelyik más posztoddal is meg lehet csinálni.

Remélem tudtam segíteni. :)

2014. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, ezeket az opciókat ismerem. Lehet, ha feltöltés után pár napig jegelem egy "csak én" státusban, akkor ha két nap után nyilvánossá teszem, már nem fogják látni az eseményvonalon (?). Minden esetre a tököm ki van ezzel a Cukkenbergel...
2014. máj. 10. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:

De, ugyanúgy megjelenik a hírfolyamban, mivel akkor teszed nyilvánossá...


Nem értelek, ha nem akarod, hogy mások lássák, akkor minek rakod fel?

2014. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem értesz? Az lásson csak, aki kíváncsi rám. Nem reklámozni akarom magam, minden ismerős előtt.
2014. máj. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!