Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németorszagban élek, és azt...

Zolee860 kérdése:

Németorszagban élek, és azt mondták, ha magyar torrentröl töltök, akkor az nem gond. Nos, akkor most hogy megy ez itt? Persze vissza is kell töltenem, amit letöltök. Ezt hogy nézik itt? Legális vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Németországban élek már vagy 100 dolgot letöltöttem és nem büntettek meg,+ egy rendőrtiszt is mondta letölteni legális vissza seedelni nem szabad. Azért ha visszaszedelsz 3000 Eurót kell fizetned!Remélem segítettem.:D
2014. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne torrentezz Németországból sehova ha nem akarsz csinos büntetést kapni.Egyszerübb ha futtatsz egy gépet itthon és letöltöd ftpn
2014. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi (ne nevezzetek hülyének) de mi megkérteztük hogy le lehet e tölteni amúgy a 2.válaszoló vagyok.
2014. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!