Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tenda routert hogy állítsam...

Tenda routert hogy állítsam be, hogy rendesen menjen? Próbálkoztam már sokat, de akárhogy állítom, nem megy, mindig mikor beakarok tölteni egy oldalt gépen, vagy akár telón, beadja a router beállítási oldalát.

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 12:49
 1/4 Tengor ***** válasza:
A Tenda nem router, hanem ipari hulladék. Szerezz be egy tisztességes routert!
2014. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sok ismerõsömnek is ilyen van, s megy rendesen. Ezt is belehet valahogy állítani, nincs olyan, hogy ne lehessen!

Az, hogy gyengébb, mint a többi router, nem azt jelenti, hogy egy hulladék. Ha nem értel hozzá, mondd meg, ne kifogásokat keress! ;)

2014. jún. 30. 15:50
 3/4 anonim válasza:

Igaza van ! Tenda Router-em van és egy hulladék! semmi torrent nem megy 2 lapi használja és meghal a rendszer! el megy a net!:D szoval igen nyugodtan be valhatod magadnak hogy a Tenda egy szar! :D nem érte meg a 5.999Ft

csoda router :D

2014. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vehetsz te akarmilyen routert, ha '80 laptopot akarsz egyszerre használni. Én egy laptopot és néha néha egy telefont szeretnék használni.. erre szerintem jó lenne:)
2014. okt. 11. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!