Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Home internet lassulás? Nem...

Baxter kérdése:

T-Home internet lassulás? Nem ajánlom senkinek a T-Home internetet!

Figyelt kérdés
Lejárt a hűségnyilatkozatom és felhívtak telefonon hogy van egy ajánlatuk. Eddig 5Mbps Internetem helyett 10Mbps lesz és 100Ft-al fizetek többet. Hát persze az jó mért is ne oké legyen. Modemet cseréltek wifis hú de jó.1x töltök le és észre veszem hogy szinte ugyan annyival tölt mint az 5Mbps régi netem. Csináltam speedtest-et 5.60Mbps. Bejelentettem hogy mi a hiba. Oké kimegy egy szerelő és ellenőriz mindent. Hát meg is volt. Azt mondja minden rendben mutatok egy trükköt. Ki kapcsolja a tv vevőegységet és most csináljak egy tesztet.7.81 Mbps. Hát ez nagyon jó Több mint eddig de ugye még mehetne feljebb sokkal. Azt mondja hogy a tv lehúzza az internetet mert ha megy akkor csökken a net. Ratyi az egész nem ajánlom!
2014. júl. 3. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem csak a T-nél van így, hanem mindenhol ahol ugyanattól a szolgáltatótól rendeled meg a digitális kábelTV-t és az internetet.


Én pont ezért vagyok egyelőre úgy vele, hogy jó nekem az analóg kábelTV. Volt nekem digitális is, másik szolgáltatónál, de ugyanezt tapasztaltam, illetve a tv "laggolt"...

2014. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A digitális TV alapvetően külön sávszélességen jön, mint az internet.


DE, van ahol maga a hálózat limitált, sokan használják, ott bizony megesik, hogy a TV+net együtt már egy bizonyos sebességet nem tud átlépni.



Itt kábeles net van, simán hozza a 25 megabitet úgy, hogy közben megy a TV. Ha pedig nem megy, akkor is ennyi.

Ők ajánlották, mert valóban van ilyen csomag, de az más kérdés, hogy a rendszer fizikailag mennyit tud biztosítani a maximum.

2014. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is kábeles net van, 20 megás csomaggal, iptv megy, és semmi baj nincs...igen, ez attól függ, hol laksz, és abban a körzetben mennyire van leterhelve a hálózat, meg persze jól ki van találva, mivel neked gondolom az 1 mb/s a garantált, tehát ha már azt eléri, akkor sem reklamálhatsz...így igen, nem a t-home a szar, az összes ilyen...mert a buta előfizető kifizeti így is...ha senki nem fizetné be, változna, de ehhez egy igazán összetartó közösség kellene, ami ebben az országban sosem lesz.
2014. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!