Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

encsakhappyendetakarok.blogspot.hu

ÉPÍTŐ kritika! Tehát, ha csak annyit írsz, hogy sz*r, ne veszem figyelembe. Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!



2014. júl. 11. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, miről szól, csak a küllemét néztem:


A színválasztás borzasztó, nehezen olvasható

A gif az elején roppant idegesítő

A háttér unalmas


Röviden ennyit a külleméről.

2014. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A háttérrel szerintem nincs baj, legalább normálisan ismétlődő. A fejléc túl nagy és köze sincs a háttérhez. A csillaghullás (vagy mi) felesleges. A gif is. Világos hátérre nem írunk világossal, mert bántja a szemet, és hiába akarod kiemelni a "Kedves kis olvasóimat!" a piros rettentően elüt az egész dizájn színétől, zavaros, ronda.

A színek szerintem alapjáraton jók, de vagy a szöveg mögötti háttérnek kellene sötétebbnek lennie, vagy a szövegnek, mert ez így tényleg borzasztó. És döntsd el, hogy most vagy fehérrel vagy feketével írsz mindent mert úgy egységesebb lesz.

Ez, hogy a szöveg közepén áthúzod a mondandód felét, szar. (értem én a lényegét, de na)

A történet szerintem gyérül van megfogalmazva. Mint egy 7-es naplója, amire nem sok mindenki kíváncsi. Lehet érdekes lenne a történet, de így unalmas. Ha több energiát fektetnél bele és megpróbálnád szebben kifejezni magad érhetne is akár valamit.

Ezenkívül figyelj oda a helyesírási hibákra (gondolok itt pl : mentség képen - az mentségképpen lenne).

2014. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: háááát... köszi. Nekem tetszik a design, de neked ez a véleményed, oké.

Második: köszönöm. Megpróbálok javítani azon, amit mondtál. A mentség képpen-mentségképpen-hez annyit, hogy szerintem is a második a helyes, de a blogger aláhúzta, és azt hittem, én tévedek.

2014. júl. 12. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
HA neked így tetszik, ahogy van, akkor minek kérdezed meg mások véleményét?:D
2014. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem be sem jön.
2014. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!