Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Már korábban használt wifi...

Kissgabornandor kérdése:

Már korábban használt wifi hálózatot látja a laptop de ha csatlakozni akarok nem lehet a jelszó ugyanaz mint eddig hú (win8.1) a routert q főnököm házában van aki dán :s, ötletek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 20:20
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Ezt a kérdést próbáld meg érthetőbben megfogalmazni.

(Például több mondatban, hogy érteni is lehessen...)

2014. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lényegében az a baj hogy eddig tudtam csatlakozni a hálózathoz de valami szolgáltatói probléma volt amit megoldottak időközben. Ahol a router van a főnököm házában ott jó a net csak én nem tudok rá csatlakozni pedig eddig működött a jelszóval nem lehet baj mert ugyanaz amikor csatlakozok akkor írja, h hálózati követelmények ellenőrzés és után kiirja h nem lehet csatlakozni de csak ennyit semmi konkrét hibát, remélem így érthető a problémam :)
2014. júl. 18. 08:01
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Többféle hiba is lehet. Előfordulhat, hogy mégsem jó a jelszó, de az is lehet, hogy le lett korlátozva azoknak a készülékeknek a köre, amik csatlakozhatnak a routerhez.

A jelerősség elegendő? A laptop láthatja akkor is, ha nagyon gyenge a jel.

2014. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megoldódott közbe de köszi a választ valamit addig állítgattam a hálózatiadapternél hogy jó lett szép napot :)
2014. júl. 19. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!