Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook születésnap kérdés?...

Facebook születésnap kérdés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy ha a születési dátumomat úgy adom meg,hogy csak én láthatom,akkor fogja-e jelezni a Facebook az ismerőseimnek,hogy ma van a születésnapom??

2014. júl. 29. 00:39
 1/3 legly ***** válasza:
Nem
2014. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha akarod megadhatod úgy is, hogy csak a hónap, nap legyen látható az ismerőseidnek.

Sőt akár név szerint megadhatod, hogy ezt kik láthassák, vagy kik nem.

Ha valaki nem láthatja, akkor nem is jelzi ki neki, hogy aznap van.

Persze, ha közös ismerős köszönt a faladon, azt láthatja (ha úgy van az idővonalad beállítva).

2014. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.Igazából nemrég volt a születésnapom és meglepődtem,hogy nem jelent meg a szokásos köszönté-áradat,csak pár közeli barát és rokon köszöntött fel,aztán rájöttem,hogy a születési dátumomnál úgy volt beállítva,hogy csak én láthatom.Nem baj,így legalább látom ki az aki valóban tudja,hogy mikor van a szülinapom és kik azok,akik csak azért írtak eddig,mert a Face emlékeztette őket :D
2014. júl. 29. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!