Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szirmai Gergely vagy Dancsó...

Szirmai Gergely vagy Dancsó Péter kezdte korábban el korábban az internetes videókat? Ki másolt kit?

Figyelt kérdés
Mindketten filmhumorral foglalkoznak de ki kezdte el?

2014. szept. 9. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem másol senki sem senkit.

Lehet hasonló dolgokat csinálni a neten.

2014. szept. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, de a Dancsó az béna. A Szirmai az ász! :)
2014. szept. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
49%
Dancsó Petit szeressük :3
2014. szept. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Mivel külföldön már jóval mindkettőjük előtt megjelent ez a műfaj a youtube-on, a televízióban még régebben, a nyomtatott újságban pedig már tudtommal az 1800-as években is voltak irodalmi, színi kritikák, recenziók, ezért azt a kérdést, hogy ki lopott kitől, eléggé értelmetlennek tartanám.
2014. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ki nem szarja le hogy ki kezdte :D

Élvezzétek hogy van aki szórakoztat minket és képes arra áldozni a szabadidejét hogy nekünk/magának csináljon minőségi szórakoztató műsort

2014. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
szirmai és filmhumor na ez humor
2014. szept. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... teljesen más "műfajban" mozognak. Szirmai friss, helytálló filmkritikákat készít, Dancsó pedig régebbi filmeket parodizál, teljes mértékben humorra alapozva. Attól még, hogy mindketten filmekkel foglalkoznak, nem lesz még csak hasonló sem a két csatorna...
2014. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Hát te teljesen zavarodott vagy gyermekem :) Mind a kettő jó YouTube-os, Gergő kezdte hamarabb, de közel sem ugyanazzal a "filmhumorral" foglalkozik... Szirmai el akarja gondolkodtatni az embereket, és ha megfigyelted sokszor tudást is szeret belevinni a videókba, nevetünk is meg "tájékozódunk" is. Dancsó éppenséggel csak szereti röhögtetni az embereket, és nem fejti ki teljesen a kritikát. Mind a kettő jó, de nagyon nem ugyanaz
2014. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 shofia válasza:
Szirmai kezdte előbb, de senki nem másolt senkit, mert Dancso humorista, Szirmai meg videóvlogger. Dancsó filmekből csinál humort, Szirmai meg filmekről mondja el a véleményét, amihez spékel egy kis humort.
2014. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Dancsó kezdte elöbb kb.7 éve kezdte igaz hogy nem a Videómániával hanem akkor a saját nevén futó csatornával.Rá egy évvel Szirmai elkezdte a Hollywood Hirügynökséget (ő is még akkor a szirmag nevű csatornán).Ugyanannyi ideje van a két műsor szerintem.Egyikük se másolja a másikat ahogy mondták teljesen más műfajt képviselnek.Én személy szerint jobban szeretem Gergőt mert a videó szinvonalasabbak és imádom őket:D
2014. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!