Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dancsó Péter Videómánia VS...

Dancsó Péter Videómánia VS Dumaragu VS Szirmai Gergely HollywoodNewsAgency?

Figyelt kérdés
Melyik nálad a nyerő, esetleg más aki nincs a listában? :)

2014. máj. 23. 20:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
Nekem jobban bejön, amit Dancsó csinál, a Szirmaiban van valami unszimpatikus, bár az ő videói is nagyon szórakoztatóak :)
2014. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

igen egyet kell értenem, mindkettő jól csinálja amit csinál, de az én személyes ízlésemnek jobban bejön a Dancsó-féle humoros megközelítés még ha nem is kifejezetten filmkritika mint a Szirmai-féle nagy-komoly filozofikusság amivel elmegy a kritika fele :)


Persze ez ízlés kérdése, kinek ez kinek az, mindkettőnek megvan a maga iránya és stílusa :)

2014. máj. 23. 21:28
 3/30 anonim ***** válasza:
Szirmai túlságosan igazodni próbál az aktuális mémekhez, divathoz, és itt nem csak a magyarra gondolok, hanem a külföldi mémekre, melyek közül sok nem is ismert itt Magyarországon. Meg az a rajongó központúság...Én ezt nem kedvelem. Dumaragut az első 10-20 videó után meguntam, habár érdekes volt a stílusa, több videó után sok újat nem mutatott. Dancsót viszont kedvelem, ő külön mémeket gyárt, néha direkt, néha véletlenül. Jó a humora, és változatos stílusokban készít videókat. A "szakszerűen" stílusú bemutatók után terjedt el a híre, azelőtt kevés emberrel lehetett róla beszélni, meg a videóiról. Most már elég nagy népszerűségre tett szert, rengetegen szeretik, kíváncsi vagyok hova tart a csatorna.
2014. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Na hogy ellenkezzek én Gergőt választom :P Na jó, komolyan őt mondom, én nagyon szeretem, tetszik a stílusa, és én pont azt értékelem, hogy foglalkozik a közönségével, hiszen ha mi nem vagyunk ő sincs itt ahol, és szerintem ez egy remek dolog, hogy ezzel ő is tisztában van, és ilyen módon köszöni meg :)
2014. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%

Dancsó Péter a best :O minden videóját imádom,

de dumaragu és szirmai gergely videóit is nézem, de elképesztően vicces amit Dancsó csinál

2014. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 mevikk ***** válasza:
53%
Ki az isten az a Dancsó??Gergőt bírom de nem tudom ki az a Dancsó
2014. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
54%
nekem abszolút Dancsó!!
2014. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%
Egyértelműen Dancsó Péter!
2014. júl. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
54%
nekem nagyon tetszenek Dancsó Péter videói. A videómánián rengeteget szoktam nevetni:D abszolút ajánlom mindenkinek aki eddig még nem nézte a videóit
2014. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Dancsó of korsz
2014. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!