Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtuben adsensere akartam...

Youtuben adsensere akartam regisztrálni csak mivel tesóm a másik gépen már youtube partner, így nekem ez miatt szerintem nem sikerül. Jött is ilyen email. Hogyan tudnám megoldani azt, hogy egy szolgáltatóról legyek én is partner?

Figyelt kérdés
Menjek el valahová pl könyvtárba és regizzek gmailt és töltsem fel a videót és regizzek adsensére?

2014. okt. 11. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szuper hogy kétszer is felraktad a kérdést, csak szólok, hogy azért nem válaszoltak mert ez marhaság.


Ha nem ugyanazt az e-mail címet írod be esetleg nevet, vagy ugyanazt a youtube csatornát akkor lehet saját fiókod...egy teljes cég is egy szolgáltatónál van azt mégis tud benne dolgozni többszáz ember.


De hallod az ilyen minecraft gameplayes meg belenyekergem a kamerába milyen a nyáriszünet típusú videókat felejtsétek el...meg azt is hogy 16-18 év alatt bármit is publikáltok magatokról....Kínos lesz, megbánjátok (ok nem fogtok hallgtni rám, d eazért még emlékezzetek erre)

2015. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!