Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem férek hozzá a saját...

Gyulafi kérdése:

Nem férek hozzá a saját fájlokhoz hálózaton. Nem értem milyen jelszót kér, pontosabban szeretném ha jelszót kérne, de amit én adtam meg azt nem fogadja el. Hogy tudnám ez megoldani?

Figyelt kérdés

Vettem egy Médiaszerver kis kütyüt (NAS310) egy darab vinyó van benne végtelen egyszerű. Vannak mappák, amiket szeretném a házban lévő összes számítógép elérne. amit sikerült is megcsinálnom. DE Szeretnék olyan mappát is amit csak jelszóval lehetne. Ezt is megoldottam a NAS-nak az admin részébe. De amikor a total commanderben rákattintok a mappára, kéri a jelszót, de a NAS-nak a jelszavát nem fogadja el. Ha az nem, akkor nem értem milyen jelszó kellhet neki, vagy honnan szerezzem meg :(

(kép linkelve) [link]



2014. nov. 22. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
menüjébe betudtál lépni ?
2014. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. A NAS-nak minden beállítását tudom vezérelni. De amikor egy mappát privátra teszek. Vagy ha csak az adott felhasználónak adok jogosultságot, akkor egyből kéri a jelszó. Ha nyilvánosra teszem akkor pedig szabadon böngészhető. Szóval amit szerettem volna azt sikerült elérnem. De nem tudom milyen jelszót kér :(
2014. nov. 22. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
amit adtál jelszót abban van ékezet ? mert ha van az lehet hogy nem jó
2014. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem valahol itt kellene keresgélnem, de az itt beírt jelszót sem fogadja. Amúgy eddig azt sem tudtam van ilyen. Arra is gondoltam, hogy nincs jelszavam a rendszergazdához, lehet ez a baja, fogalmam sincs, milyen hálózati jelszót kér, hogy belenézhessek a levédett mappámhoz. kép: [link]
2014. nov. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!