Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasi létemre 27 vagyok,...

Pasi létemre 27 vagyok, jobban, pontosabban lazábban tudok kijönni a tőlem idősebb nőkkel. A saját korosztályomban a csajok gondterheltek, problémáznak, nem lazák vagy mi? Egészséges vagyok? Vagy ez valami nemnorma nálam?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 27 évesen megkérdezed ezt az nem normális.
2014. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Pasi létemre 27 vagyok"

Vannak még így ezzel páran, de nyugi. Csak egy évig kell kibírni:D

2014. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha szerény véleményemre vagy kíváncsi nincs véleményem :D

Gondterhelt vagyok sajnos :)

2014. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ők azért gondterheltek, mert a fejükben ott vannak a központozás szabályai, a helyesírásé, meg ilyesmik. Szerintem ezért. Te meg azért vagy laza, mert az agyadban csak az ördögszekér gurul a szélben.


De egyébként az idősebb nők szerintem már feladták. Én is 27 vagyok, és nekem ez a legrosszabb évem minden szempontból, mert még nem adtam fel. Ha beletörődsz a dolgokba, akkor könnyebb lesz.


ja és a másik, hogy egy 20 éves fiúval én is könnyedebben beszélgetek, lazábban, szóval ők is veled a korkülönbség miatt lazáznak biztos.

2014. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rika31 válasza:

Szerintem ezzel semmi baj.

Az ismerkedés szerintem nem korfüggő.

Egy esetben jelent problémát, hogy előbb utóbb a családalapításnál már számítani fog, ha a nő lényegesen idősebb.

De ezt előre tisztázni kell, és nem lesz gond.

Sok boldogságot

2021. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!