Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálnak az emberek...

Miért csinálnak az emberek Japánról ennyi videót?

Figyelt kérdés

Annyi japán-blogger van már (külföldiek, akik Japánban élnek), hogy youtube-n tényleg kezd idegesíteni.

Japán azért ennyire nem más világ, és nem is értem, hogy miért van ennyi japán cuccokat bemutató ember.

Volt pár videó, amit végignéztem, de az összes ilyen blogger csinált már ugyanolyat vagy hasonlót. Elhiszem, hogy érdekes, de nem néznek utána, hogy már volt olyan ember, nem is 1, aki ezeket már rég bemutatta?


Arról nem is beszélve, hogy egyes videók azért elég sértőek lehetnek a japánokra nézve, főleg, hogy pl a japán lányokat úgy állítják be, mintha vmi földönkívüliek lennének.

Okél, hogy van vmekkora nézettségük, de sztem a feliratkozók kb ugyanazok lehetnek mindegyik bloggernél.


Mi értelme van ennek? Ha én fel akarnék tölteni valamit, akkor előtte azért megnézném, hogy nem-e töltötték-e már fel előttem 10-en ugyanazt.



2014. dec. 13. 09:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha én kiköltöznék Japánba, nem indítanék ezért külön youtube csatornát, mert tudom, hogy ebből már Dunát lehetne rekeszteni.
2014. dec. 13. 09:24
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert szánalmas, üres életük van :)
2014. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

Mert most Japán a trendi ország. Hirtelen mindenki nagy japán kultúra rajongó, japánul tanul, oda akar utazni.

Ha lecseng 1-2 év mulva, akkor másért rajonganak majd.

2014. dec. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
53%

Nem Japan A trendi orszag, hanem egy a trendi orszagok kozul. A trendi orszag nem mas, mint Korean, de mivel az elerhetetlenebb kikoltozes ugyileg, ezert mindenki beeri Japannal - aztan rajonnek hogy sokkal jobb ott elni, mint Koreaban.

Egyebkent Japan mar legalabb 8 eve virit, en 8 eve csatlakoztam a fandomhoz, es mar akkor is javaban ment az imadat. Jelenleg Korea a trendi orszag, ami viszont tenyleg le fog csengeni 1-2 even belul.

Es az, hogy mindenki japant tanul... annak fele se igaz, hiszen a mai tarsadalomban ha valaki elkezdi megtanulni a hiragana tablazatot pl, es utana honapokig hozza se nyul, ugyanugy momdani fogja, hogy o japanul tanul, hiszen egy azsiai nyelvet "meno" dolog tanulni. Akik tenyleg kemenyen tanuljak a nyelvet, az csak a 25%a kb.


Bocsanat az elirasokert/hibakert, de eppen villamoson utazom.

2014. dec. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Korea lehetetlen kiköltözésügyileg? Miért? Egy csomó kanadai pl ott lakik.
2014. dec. 14. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Kanadai. Van pénzük, meg a két ország között megfelelő kapcsolat. :P
2014. dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sokkal macerasabb elintezni, hogy ott elhess, hiszen ok meg annyira se akarjak befogadni a kulfoldieket, mint Japanba. (Na nem mintha barmi is egyszeru lenne Japannal...) De Japanrol rengeteg video, kep, info van, sokkal tobb, mint Korearol, es igy az emberek 80%a elorebb helyezi Japant.
2014. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!