Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináltam rosszúl? (többi...

Mit csináltam rosszúl? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Regisztráltam ma a Megatypers-re és elkeztem Catptha kódokat írni de aztán egy ilyen figyelmeztetés fogadott:

Warning, you have been kicked for inactivity, submitting a captcha too slowly or not completing work assigned to you. Please click SOLVE CAPTCHAS in the menu to re-start working. Multiple kickouts will result in an eventual ban.

Mit jelent ez mit csináltam rosszúl? Mi az kicked?



2014. dec. 14. 20:22
 1/1 CspCsj ***** válasza:
72%

Ha még nem próbáltad, másold ilyenkor az ismeretlen szöveget a Google Fordítóba. Gyorsan segít, bár a fele értelmetlen:

[link]


A szöveg annyi: Inaktivitás miatt kirúgott a rendszer, mert vagy lassan gépeltél, vagy félbehagytál valamit. Kattints a SOLVE CAPTCHA feliratra az újrakezdéshez. Többszörös kirúgás végleges tiltást jelent.

Kicked: kirúgás, kiléptetés.

2014. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!