Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek legális, jó ötlet?

Szerintetek legális, jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ózdi fiatal vagyok,és a barátainkkal kitaláltunk valamit.Egy fejre szerelhető GoPro-val bejárnánk Ózdi főbb Romaputriait,és feltennénk Youtube-ra. A felvételeken lehetne látni mindent,ami sajnos itt az igazság. Egyáltalán nem vagyok fasiszta hajlamú. Azt szeretném tudni,hogy szerintetek jó ötlet-e illetve sért-e személyiségi jogokat.

2014. dec. 20. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
amennyiben senkire nem fókuszálsz úgy nem sért személyiségi jogokat.. de nem tudom hogy megy ez ózdon de láttál már olyat hogy mi történik ha ilyen helyeken elkezdesz kamerázni? amennyiben nem legalább 20 kigyúrt fiatal teszi ezt komoly önvédelmi fegyverekkel én meggondolnám a tervet
2014. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha szét kapják a tesók az arcodat akkor ne csodálkoz.
2014. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem közelről tennénk a dolgot,nem a legnagyobb feltűnésben. Nagyon köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 21. 00:44
 4/10 anonim ***** válasza:
nem fogod tudni "rejtve" se.. általában ha valaki bemegy egy kamerával egy ilyen utcába az ott lakók előtűnnek mindennel ami éles vagy nagyot üt.. szerinted a rendőrök,mentők miért félnek bemenni ilyen helyekre? de ha vállaljátok a kockázatot akkor szerintem simán sétálni vele nem törvényellenes (de ha szól hogy nem vehetitek fel akkor már az)
2014. dec. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,ment a zöld kéz :D
2014. dec. 21. 07:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Inkább csak a városon belüli romaagglomerációból kifejlődött érdekesen viselkedő 5-10 éveseket mutatjuk be akik minden nap ott vannak a közelünkben,rengeteg érdekes dolgot lehet tőlük tanulni. Érdekes hogy hogy fejlődött ki a gondolatmenetük,miért szegényes a lelkiviláguk.De sokszor,mély tisztelettel néznek velénk,meg normálisak. Kösz mégegyszer.
2014. dec. 21. 07:30
 7/10 anonim válasza:
Az nem egy Gopro hanem egy overmax activecam 2.1 -.-
2014. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem mindenki tudja hogy ha azt írom hogy Active cam,hogy egy sportkamera. A GoPro sokkal egyértelműbb megnevezés,ezért írtam. Amúgy meg a TAG-eket nézd már meg...
2014. dec. 21. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
te valami szociális pszhio munkásnak készülsz am ? és dolgozat anyag ez ?
2014. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha meg van, és felraktátok, jelezd már légyszi.

Kösz.

2014. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!