Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online tv. Milyen törvények...

Online tv. Milyen törvények vonatkoznak rá?

Figyelt kérdés
Azon godolkoztam hogy hogyan is lehetne online tv-t késziteni konkrétan nem a technikai részére vagyok kiváncsi (mert azzal tisztában vagyok) hanem arra hogy mit is lehet sugározni? Pl: ha elkezdem sugározni a cooltv-t akkor azért miket kell fizetnem? Mert angol fórumon olvastam hogyha valamit felveszek (pl a tévéből) akkor azt nyugottan leadhatom mert az már az enyémnek számit. akkor hogy is van ez?
2010. febr. 2. 21:58
 1/4 anonim válasza:

A felvevés mega felhasználás az nem ugyanaz...


Tod van "házi használat" és


"nyilvános sugárzás vagy vetítés"


Házi használatra lemásolhatod a megvásárolt szoftveredet, de nem töltheted fel az internetre és nem is adhatod el pénzért.


Olvass médiajogot...

2010. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szal ez oylan lenne mintha te aláirnál valamiylen szerződést vkinél és onnantól kezdve ők elkezdenék használni a te aláírásodat ahol csak nekik tetszik és amikor csak akarják..


Mivel te már úgyis aláirtál náluk egy szerződést így az ügyfelük vagy és az aláírásod a bitorkukba került...


Azért az igy durva lenne nem?

2010. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha saját online tv-t indítasz. De annak ára is van, mivel jogdíjakat kell fizetned a lesugárzott film után. Macerásabb ha egy televízió adást szeretnél elérhetővé tenni az interneten. Ilyenkor fel kell venned a kapcsolatot a csatornával és ha engedélyeznék is (amit kétlem), akkor is több százezret kell fizetned...
2010. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
thanks
2010. febr. 3. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!