Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez vajon router probléma vagy...

Ez vajon router probléma vagy a szolgáltatói hiba lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 1-1.5 hónapja vettem észre, hogy a telekom oldalon nem tudok böngészni, maga a főoldal még bejön viszont utána pl. ha telefonokat akarok keresni egy idő után viszont kiírja, hogy az oldal nem jeleníthető -> olyan mint amikor nincs internet kapcsolat.


Mobiltelefonra fel van telepítve a Telekom műsörújság applikációja, ha wifin keresztül csatlakozom ott is ugyanez a helyzet viszont ha wifi nélkül akkor bejön (egyébként telenoros előfizetés).


Munkahelyemen ugyanezzl a laptoppal néztem ott viszont minden tökéletesen működik, ezért valószínű, hogy az otthoni hálózattal van valami. Más oldalnál egyébként nem találkoztam még ilyen problémával.



2015. jan. 18. 09:40
 1/1 CspCsj ***** válasza:
Ha csak 1-1 oldalnál jelentkezik ilyen hiba, akkor lehet, hogy hibás süti okozza. Próbáld Ctrl+F5 kombinációval teljesen újratölteni az oldalt.
2015. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!