Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik ilyen közösségi oldal?

Létezik ilyen közösségi oldal?

Figyelt kérdés

Olyasmi, ahol nem az ismertség, hanem az érdeklődési kör alapján lehet kapcsolatokat létrehozni.


Amolyan "interest graph" jellegűre gondolok, de nem a LinkedIn.



2015. febr. 4. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva működik a dolog szerintem. Adott érdeklődési körhöz tartozhatnak közösségek, weboldalak, fórumok, és ilyeneket érdemes keresni.
2015. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok érdeklődési körre épülnek általában
2015. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen. Valóban léteznek szakmai blogok és ott lehet ismerősöket szerezni.

Én is gondoltam a facebook csoportokra, de pl nekem nincs olyan ismerősöm, akinek van olyan ismerőse, akit ilyen csoporton keresztül ismert meg.

2015. febr. 4. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor keress rá!

Számtalan FB csoport létezik, de ha nem találsz, akkor te magad is, létrehozhatsz egyet.

2015. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. mik lennének ezek az érdeklődési körök ?
2015. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bármilyen érdeklődési kör lehet. Nem magam miatt csinálom, hanem olvastam, hogy egyre népszerűbbek a a social network mellett ezek az interest graph szerű közösségek.


Arra voltam kíváncsi, hogy van-e ilyen, mert nem nagyon találtam.


Amúgy azt hiszem Frei Tamásnak volt egy cikke, melyben azt írja, hogy egyre jellemzőbb, hogy az érdeklődési kör globálisan köti össze az embereket.

2015. febr. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!