Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dancsó Péter nyilatkozott...

Dancsó Péter nyilatkozott valahol arról, hogy mi a véleménye Szirmai Gergőről?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol?

2015. febr. 11. 18:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es, köszönöm! ha valaki esetleg még tud, linkelhet
2015. febr. 15. 17:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is erről az egy kommentről tudok. Szerintem badarság ez az egész, megkockáztatom, hogy kamu, bár Dancsóból könnyen kinézem, kissé nagy lett az egója mostanában, és ez már nem csak ilyen online szerep....
2015. márc. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Nem kamu:

[link]


[link]


[link]


De még volt egy videó is ahol Dancsó -Pontosabban Chxysw2:)64- egyértelműen Gergőt parodizálta, de ott magas lett a dislike szám és nem találom... Lehet, hogy leszedte Péter.

2015. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Köszi a linket. Nem igazán tudom , hogy mit gondoljak Péterről. Nagyon kedvel(t)em, de ez a gyerekes viselkedése elég visszataszító. Nem tudom eldönteni, hogy ezek a kommentek a részéről jedi szintű irónia-e, vagy egyszerűen csak idáig süllyedt. :(
2015. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 egy naaagy fan válasza:
Régen volt, adj neki egy második esélyt. Én is azt tettem! ;)
2015. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Dancsó ilyen. Egy csomó burkolt rasszista üzenete van, meg "titokban" piszkálja a kevésbé ismert videósokat, sokakat másol külföldről és azt állítja, hogy másoktól kölcsönvenni nem lopás, de ha vele történik már rögtön hisztizik... Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne nézd, mert az a te dolgod, csak szerintem nézd meg kicsit jobban.

Amúgy nem azé', de tényleg nem tudom, hogy ezt hogy lehet iróniának venni... Semmi köze hozzá.

2015. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nem, igazából én sem hiszem, hogy irónia, inkább csak szeretném azt hinni, hogy az. Az elején olyan intelligensnek tűnt.


Mondjuk én még soha nem láttam a videóiban burkolt rasszizmust, de az is igaz, hogy nem néztem meg minden videóját. Melyikben volt?

2015. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 egy naaagy fan válasza:
Zulura gomdolsz?
2015. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!