Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet jelenteni egy...

Miért nem lehet jelenteni egy facebook oldalt ami átverés?

Figyelt kérdés
Próbáltam, de csak a letiltást kínálta lehetőségül. Egy rendeléses oldalról van szó ezért elég fontos lenne, hogy mindenki tudtára adjam nehogy tömeges lopás legyen ebből a dologból. Az oldalra már írtam persze kitörölték. Mit csináljak?

2015. febr. 12. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, hogy jelenteni akarsz egy oldalt, mert te olyan jó gyerek vagy, hogy nem akarod, hogy másoknak kárt okozzanak, de mikor itt egy hozzászóló érdeklődik, hogy mi az oldal neve, akkor már "semmi közöd hozzá, takarodj innen" választ adod rá.. Elárulom, ha le akarsz töröltetni egy oldalt, ahhoz több embernek is jelentenie kéne... és ha tényleg annyira meg akarsz menteni másokat ettől az oldaltól, akkor miért esik nehezedre elárulni, hogy milyen oldalról van szó pontosan? :D vicces vagy
2015. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11 Hát ezt magyarázom én is! :) Segítő szándékkal fordultam hozzá, de az együttműködés helyett inkább támad. Nevetséges...


(egyébként nyilvánvaló hazugság az egész, ezért ez a nagy "titok")

2015. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ti vagytok a viccesek, mert az alapvető kérdésemre se válaszoltok. Okoskodni azt tudtok.. ;) Persze logikus, nincs jobb dolgom mint kamu kérdéseket kitalálni.. Köszönöm a "nagyon hasznos" válaszokat.
2015. febr. 12. 16:58
 14/17 anonim ***** válasza:

Pár válasszal ezelőtt pontosan leírták hol találod. idézem a 7-es válaszolót: "elvileg bárkinek vagy bárminek az oldal megnyitása után az üzenetek mellett a három pontra kattintva lehetőség van a jelentésre."


Mint ahogy előttem is leírták, azzal semmire nem mész, hogy egyedül jelented. Több bejelentés kell hozzá, furcsa, hogy ezt nem érted. A segítséget pedig elutasítod, tehát igazából nincs miről beszélni. És arra továbbra sem tudsz értelmes vagy elfogadható magyarázatot adni, hogy miért tartod titokban. Tehát a feltételezés jogos: nem arról van szó, mint amit állítasz. Vagy rólad osztottak meg valamit és szégyelled vagy szimplán bosszúból akarsz valakit jelenteni akit lehet azért nem tudsz mert esetleg letiltott. (Nem tudom, ezt nem próbáltam.)


Igazából jobb dolgom is van, mint ilyen óvodás hülyeségekkel foglalkozzak. Szimplán érdekelt, hogy melyik oldalról van szó, mivel engem is bosszantanak az átverések. De úgy tűnik megkaptam a választ...

2015. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már a magyarázatban az első mondatban leírtam, hogy jelentettem, de csak letiltást javasolt.. Érdekes ez senkinek se tűnt fel. A fő problémám ez. Higgy amit akarsz, örülnék is ha ezentúl nem kapnék tőled választ!
2015. febr. 12. 17:48
 16/17 anonim válasza:
ez inkább valami beteges bosszu lesz, nem véletlen hogy a face nem enged teret az ilyen beteges szemétkedéseknek
2015. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez itt nem a Barátok közt könyörgöm. Feltettem egy normális kérdést és rögtön mindenki elméleteket gyárt. A kérdésem még mindig megválaszolatlan.. Ha ti tudtok jelenteni mégis hogyan? Mit ír ki a jelentés után? Lehet, hogy nálam szarakodik valami. Persze erre senki nem válaszol. Na de meg se lepődök, egyre rosszabb a Gyakori színvonala..
2015. febr. 13. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!