Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fizetni kell ha valakit fel...

Fizetni kell ha valakit fel akarok jelenteni?

Figyelt kérdés
Egy hirdetős oldalon valakivel megbeszéltem, hogy elcseréljük a telefont és amint fel adtuk utána fel rakjuk róla a számlát. Én el küldtem neki a számlát de ő már fél napja nem válaszolt pedig nem úgy tűnk mint aki át verne. De ha még is akkor ha fel jelenteném akkor az hogy zajlana ? Pénzügyben az mennyi lenne ?

2013. márc. 28. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A feljelentés ingyenes, de nem értem, amit írsz. Milyen számlát raksz fel és hova? Azért akarod feljelenti mert fél napja nem válaszol???

Nem ér ám rá mindenki egész nap e-mailezgetni...

2013. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oda raktam fel ahol beszéltünk a hirdetős oldalon. Megbeszéltük, hogy amint fel adjuk a telefont fel rakjuk róla a számlát. Ő fent is volt de számlát nem küldött és azóta el tűnt.
2013. márc. 28. 19:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért akarnám fel jelenteni ha nem jönne a telefon amit elvileg elküldött nekem és holnapra meg kell, hogy kapjak.
2013. márc. 28. 19:27
 4/4 anonim válasza:
A feljelentésért nem kell fizetni
2013. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!