Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapcsol ki a Wi-Fi...

Miért kapcsol ki a Wi-Fi böngészés közben?

Figyelt kérdés
Mobile Wi-Fit használok, ami teljesen jól működött egészen tegnapig. A problémám tehát: aktiválom a routert és miután csatlakozok rá a laptopommal, egy oldalt képes megnyitni, az fut valameddig, aztán vagy azt írja ki, hogy "Ezt a lapot nem lehet megnyitni", "Lap betöltése sikertelen" illetve "Nincs internet kapcsolat", de az utóbbi nagyon ritka. Viszont ha telefonnal csatlakozok a Wi-Fi-re, abban az esetben semmi baja, néha lassul, de tudom használni. A tanácsokat előre is köszönöm! :)

2015. márc. 12. 11:25
 1/4 Tengor ***** válasza:
A leírás alapján a laptopnak van valami egere. Wifi driver a helyén van? A router nem kapcsolódik le a netről? Nem indul újra?
2015. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ööö, na szóval ez nem az a rendes Wi-Fi, hanem mobil, szóval inkább modemnek mondanám a készüléket, mint routernek, bocsi én fogalmaztam rosszul :D Szóval rendesen csatlakoztatva van, és nem, nem szokott újraindulni.
2015. márc. 12. 11:36
 3/4 Tengor ***** válasza:
Akkor a laptopon kell szétnézni.
2015. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm.. értem :D Köszi :)
2015. márc. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!