Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TirexiHD befejeze a videózást?

TirexiHD befejeze a videózást?

Figyelt kérdés
Befejezte? Avagy nem vidizik többet? Mivel az utolsó videójának a neve ,, Credits ,,

2015. ápr. 9. 19:45
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én azért remélem, folytatja a videózást. És a nézők is megtanulnak kommentelni.
2015. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fejezte be a videózást, egy pillanatig sem. Annyi történt, hogy az összes új videóját letiltja Magyarországon, így nem lehet őket még látni se hogy vannak. Mindössze elég egy kiegészítő a böngészőhöz ami úgy állít be téged mintha más országból lennél, egyből látható az összes videó.

Itt láthatóak a magyaroknak látható videók: prntscr.com/77fjgv

Itt pedig a külföldieknek: prntscr.com/77fjzj

2015. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
1-2 hónapig se Magyaroknak,se másoknak nem készített videót de most 1-2 hete újrakezdte viszont a Magyarokat letiltja...
2015. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

[link]

ezen keresztül tökéletesen lehet nézni a videóit,bár nem tudom ki kíváncsi rá a Magyarok közül ha még le is tiltja őket.Nála vannak ezerszer jobb gameplayesek akiknek a stílusuk se ilyen fogyatékos.

2015. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Csak simán letiltotta az új videókat MO-n mert nem bírta elviselni, hogy kritizálják
2015. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
tessék, most meg már MO-n is elérhetővé tette a videóit, ennyit erről azt se tudja, hogy mit csináljon
2015. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Megy újra. Persze nekem se tetszett hogy letiltotta a kommentelést. Persze nem egy LuckeY vagy James fajta de attól még jó. Aki nem szereti az mondjon annyit hogy nem szeretem oszt cső.
2015. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2015. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én több mint 1 éve iratkoztam fel a csatornájára, de amit művel, az már kezd szánalmas lenni. Eddig bírtam, de az utolsó videója nagyon szánalmas lett. Siránkozik, hogy a 10-14 évesek anyázzák. Egy youtubeceleb viselje már el az anyázást, ha nem tetszik neki, akkor tiltsa az embereket, de miért kell videókat csinálni arról, hogy az anyázókat anyázza? Hajrá tirexi etesd csak a trollokat. Én leiratkoztam a csatornáról és a többi magyarnak is azt kéne tennie, hisz tirexi szerint a magyaroknak semmit sem köszönhet... Majd pár hónap múlva megint visszatér, amikor majd nem fog nőni a feliratkozók száma, szánalmasan visszakullog.
2015. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tessék már megint letiltotta a hozászolásokat, pedig tudja hogy lesz aki szereti és lesz aki utálja, ez a celebség.
2015. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!