Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A digi milyen mértékegységet...

A digi milyen mértékegységet használ?

Figyelt kérdés

Most 16 megás a netem, és le akarom cserélni egy nagyobbra, a DIGI oldalán néztem, hogy mik vannak, de erős a gyanúm, hogy ők nem megában hanem megabit-ben adják meg az értékeiket.

A sávszélességnél így jelölik Mbps, de szerintem így kéne MbytePS vagy hasonló módon.

Meg miért van az, hogy azt írják a legkisebb csomagnál, hogy sávszélesség ennyi meg annyi, de a garantált sávszélesség még a fele sincs annak.

Akkor most mi az igazság?

Akkor a gyakorlatban csak a garantált sávszélességet kapom meg, csak néha előfordulhat, hogy annál is nagyobbat kapok?

Esetleg a sávszélességben leírtak az érvényesek, de amikor sokan használják a rendszert, akkor csak a garantált sebességet biztosítják?

Hogy megy ez?

A tarr kft.-nél vagyok, ott nincs ilyen garantált sávszélesség, meg stb.



2015. szept. 7. 12:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2MB/s = 16Mbit/s (8x2=16)
2015. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2015. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#8

Nem lehet, hogy csak 100 Mbps-os a routered vagy a hálókártyád? Ha igen, akkor az csak egy elméleti maximum, a gyakorlatban 90-95 körül szokott lenni. Én ezért vettem gigabites routert. Azóta 110-et is mértem...

2015. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 Valóban, a routerem csak 100-as.

Köszönöm a tippet!

2015. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!