Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miután kijavítottam a Youtube-...

Miután kijavítottam a Youtube-ra már feltöltött videó címét, amikor azt Facebookon linkelem, miért a régi youtube videó címet írja ki? Hogyan frissíthetem, hogy ha linkelem, már az új cím jelenjen meg?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem egy videót 2 napja, egy címmel pl. "Zene 2014" címmel. Majd azután ezt a címet megváltoztattam "Zene 2015"-re. Amikor linkelem/megosztom Facebookon, az eredeti címet "Zene 2014" mutatja, pedig Youtube-on már az új cím látható.


Már próbáltam a debugger oldalt is, de nem segít semmit.


2015. szept. 16. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
jártam már így, pár nap ha minden igaz, de lehet ha egy nap után újra kirakod jó lesz nem tudom már pontosan, de arra emlékszem hogy nem egy nap volt a feldolgozás
2015. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor tulajdonképpen "csak" idő kérdése, és újabb linkelés esetén már a frissített videó cím jelenik meg?



És ha valaki azt linkelte a régi címmel, az új cím feldolgozása után automatikusan frissül a korábbi megosztásban/linkelésen is?


Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszodat!

2015. szept. 16. 23:22
 3/3 anonim válasza:
A bejegyzés melletti három pontocskára katt, és a legördülő menüben a " Megosztás mellékletének frissítése " re.
2018. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!