Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyet lehet? Ez legalis?

Ilyet lehet? Ez legalis?

Figyelt kérdés

Hallotam arrol hogy meg lehet talalni valakinek az anyakonyvi kivonatat a neten. Ez igaz?? Es ha csak az illeto nevet, telefonszamat es szuletesi datumat meg helyet tudom akkor is?

Oldalt linkelnetek?



2015. szept. 26. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az orvosok jutnak hozzá ezekhez az adatokhoz, legalább nem kell keresgélni őket.
2015. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En nem tudnek valahogy pl a neten keresztul?
2015. szept. 26. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki akadályoz meg abban, hogy kákeress valakinek a nevére?
2015. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rákeress, elírtam
2015. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És miért szeretnéd valakinek a születési anyakönyvi kivonatát letölteni a netről? Egyébként kétlem, hogy az anyakönyvi kivonat rajta lenne akár orvosok által elérhetően is, max. az adatok. Az adatnyilvántartó hivatal ezeket biztos digitalizálta, de nem nyilvánosan hozzáférhető.

Mivel különleges személyes adatokról van szó, biztos, hogy akárki számára ezek nem érhetőek el legálisan.

2015. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!