Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetek sikeres videós?

Hogy lehetek sikeres videós?

Figyelt kérdés
Minecraft Animáció készítésről gondolkodtam, meg a tutorial, de inkább animáció. Szerintetek? Értelmes, hasznos bőven megmagyarázott válaszokat várok.
2015. okt. 4. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Minecrafttal már évek óta nem érdemes próbálkozni.


Egyedi videókat készíts.

2015. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sikerhez két dolog szükséges: vagy hasznos legyél, vagy vicces. Esetleg a kettő együtt. Ha ugyanazt csinálod, mint 100 másik videós, azzal bármi lehetsz, csak éppen nem hasznos, ezért minecrafttal nagyon kicsi az esélye, hogy sikeres leszel.
2015. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Ebből a másfél sorból látszik, hogy belőled minden teljes egészében hiányzik, ami egy népszerű csatorna felfuttatásához kell. Csak pazarolnád a tárhelyet a google szerverein a videóiddal.
2015. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én minecraftos animációt gondoltam. Sima minecrafttal nem.
2015. okt. 4. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A Minecraft lejárt lemez, értsd már meg! De más játékokkal sem valószínű, hogy befutnál. El kéne felejtenetek már ezt a "Youtube-ozásból leszek híres és gazdag"-marhaságot.
2015. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan hülye nem lennék, hogy azt hiszem, hogy meg lehet élni ebből. Azt felfogtam, hogy minecraft animációt nem csinálok, a gameplay és a vlog az a 2 híresebb téma, amiből nem sokan jutnak fel. Ennyi! Ezért probalkozok animációval, mert azt nem sokan csinálják...
2015. okt. 6. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
azt csinálsz amit te akarsz
2015. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!